• Ново
Worden ' s® Петел Опашка® Оригинални Исполнети Сребрена Црна Мамка оз. Картички Пакет
zoom_in

Worden ' s® Петел Опашка® Оригинални Исполнети Сребрена Црна Мамка оз. Картички Пакет

DEN 276.80

Износ
check Во продавницата.

Направете ги вашите риболовни патувања повозбудливи со Мамката За Опашката На Петелот. Оваа ставка се користи за фаќање разни видови риби за дивеч. Вклучува оригинален дизајн кој е тестиран и доверлив од 1950-тите за да го направи риболовот продуктивен. Мамката На Ворден има пулсирачка опашка, како и атрактивна акција за предење, кои се дизајнирани да го привлечат вниманието на рибите и да ги имитираат движењата на нивната храна. Ова ќе ги натера рибите да ја земат мамката уште многу пати за поголеми шанси да ги фатат. Овој додаток за риболов е идеален за употреба наместо жива мамка и често може да биде поефикасен поради неговиот дизајн. Тежи .063 мл. Доаѓа во метална сребрена црна завршница, но е достапна и во 10 различни големини и над 100 различни бои. Ворден 1/16 мл Петел Опашка Наведуваш, Металик Сребрена Црна : еден од најпродуктивните врти околу. Се користи за фаќање на речиси секоја риба од дивеч. Пулсирачки пробие опашка. Атрактивна акција за предење. Работи кога ништо друго нема. Мамката на ворден достапна во 10 различни големини. Достапно во повеќе од 100 различни бои.

Им се допаѓа и на купувачите..