• Ново
Продавница За Новороденчиња Летни Чевли Први Пешаци Креветчиња Чевли Затворени Сандали Со Прсти Тркалезни Меки Единствени Рамни Сандали Мали Деца Мокасини Удобн?
zoom_in

Продавница За Новороденчиња Летни Чевли Први Пешаци Креветчиња Чевли Затворени Сандали Со Прсти Тркалезни Меки Единствени Рамни

DEN 1.33

Износ
check Во продавницата.

Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. ЛЕСНО НОСЕЊЕ : Дизајнот На Магичната Лента Ги Прави Лесни за Ставање и полетување. СИМПАТИЧНА И МОДА : Симпатичните И Лесни Сандали За Бебиња Можат да се Спарат со Облека Во Кој Било Стил.

Им се допаѓа и на купувачите..