• Ново
Петел Опашка, Оз Кафеава Пастрмка
zoom_in

Петел Опашка, Оз Кафеава Пастрмка

DEN 351.20

Износ
check Во продавницата.

Од 1950-тите, оригиналната Опашка На Петелот На Ворден е и сеуште е една од најпродуктивните спинери наоколу. Порано фаќаше речиси секоја риба од дивеч, пулсирачката опашка на опашката На Петелот и привлечното дејство на предење ќе направат риба да удри, многу пати кога ништо друго нема да работи. Достапно во 10 големини и над 100 различни бои, постои Опашка Од Петел токму за секоја ситуација со риболов. Опашка од петел : Еден од најпродуктивните спинери наоколу. Фати речиси секоја риба. Пулсирачкото пробивање на опашката и привлечното дејство на предење ќе направат штрајк на рибите. Достапно во 10 големини. Достапно во повеќе од 100 различни бои. Модел# 206БРТР.

Им се допаѓа и на купувачите..