• Ново
Фделинк Тепих Велигденски Душеци Душеци За Одмор Душеци За Добредојде Душеци За Врати Од Полиестер
zoom_in

Фделинк Тепих Велигденски Душеци Душеци За Одмор Душеци За Добредојде Душеци За Врати Од Полиестер

DEN 271.84

Износ
check Во продавницата.

Велигденски Душеци Душеци За Одмор Душеци За Добредојде Душеци За Врати Од Полиестер Карактеристики На Вратата : Секој килим е изработен од полиестерски материјал.Одликувајќи се Со велигденски тематски принт, овој килим е совршен за велигденски тематски домашен декор.Нелизгање, без избледување, без пролевање, добра апсорпција на вода, многу издржлив и издржлив. Погоден за сите видови подови, додавајќи текстура на подот. На површината се печатат обрасци во различни бои за лесно украсување на вашата област. Блескава модна изјава, ќе ви се допадне овој прекрасен Велигденски килим.Совршен подарок за вашите најблиски или пријатели кои сакаат велигденски украси.Пакетот вклучува : 1 x Велигденска Матнотика : Поради разликата помеѓу различни монитори или рефлектон во боја во осветлувањето на мониторот,позадината итн., сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот.Ве молиме дозволете грешка од 1-5мм поради рачно мерење. Велигденски Душеци Душеци За Одмор Душеци За Добредојде Душеци За Врати Од Полиестер Карактеристики На Вратата : Секој килим е изработен од полиестерски материјал.Одликувајќи се Со велигденски тематски принт, овој килим е совршен за велигденски тематски домашен декор.Нелизгање, без избледување, без пролевање, добра апсорпција на вода, многу издржлив и издржлив. Погоден за сите видови подови, додавајќи текстура на подот. На површината се печатат обрасци во различни бои за лесно украсување на вашата област. Блескава модна изјава, ќе ви се допадне овој прекрасен Велигденски килим. Домашен Текстил. Квалитет : овој производ е со многу добар квалитет, ве молиме бидете сигурни да купите. Сервирајте : ако имате какви било прашања во врска со производот, ве молиме контактирајте не навреме. Големина на производот : 15, 8х11, 8х0, 4 инчи.

Им се допаѓа и на купувачите..