• Ново
Анвазиза Праска Кожа Уникатен Модел Перница Опфаќа Квадратни Акцент Перници За Софа Декор
zoom_in

Анвазиза Праска Кожа Уникатен Модел Перница Опфаќа Квадратни Акцент Перници За Софа Декор

DEN 431.84

Износ
check Во продавницата.

Спецификации : . Изработен од мек микрофибер материјал, кој е удобен и дише. Овие меки навлаки за перници можат да ги заштитат перниците од валкање и лесно да ги вчитаат перниците внатре. Можете да го користите за украсување на вашиот дом, стол, биро за книжарници, софа, полица за книги, автомобил итн. Овие навлаки за перници ќе бидат совршен подарок за вашата баба, ќерка, сопруга, родител или пријатели. Име На Предметот : Перница. Материјал : Праска Кожа. Карактеристики : Мазност, Удобно, Дише. Големина : 45см х 45см/17.72 и цитат; х 17.72 и цитат; (Прибл.). Забелешки : . Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, предметот и бојата на 39 може да бидат малку поинакви од сликите. Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. Оваа навлака за перници е отпечатена од едната страна, додека другата страна е со еднобојна боја без печатење. Пакетот Вклучува : . 1 х Навлака За Перница (Перницата Не Е Вклучена) Изработена Од мек микрофибер материјал, кој е удобен и дише. Овие меки навлаки за перници можат да ги заштитат перниците од валкање и лесно да ги вчитаат перниците внатре. Можете да го користите за украсување на вашиот дом, стол, биро за книжарници, софа, полица за книги, автомобил итн. Овие навлаки за перници ќе бидат совршен подарок за вашата баба, ќерка, сопруга, родител или пријатели. Добро за надворешна или внатрешна употреба, погодно за дома, канцеларија, кафуле и така натаму.

Им се допаѓа и на купувачите..