• Ново
Поддршка За Подигнување На Хаубата
zoom_in

Поддршка За Подигнување На Хаубата

DEN 478.72

Износ
check Во продавницата.

Потпорите за подигнување се цилиндри под притисок кои се користат за поддршка на аспиратори, отвори и стакло на задното стакло во автомобилските апликации. Поддршките за подигнување се користат и во многу не-автомобилски апликации. Секоја поддршка ЗА подигнување НА АМС е дизајнирана по нарачка и произведена надвор од индустриските стандарди за да обезбеди непречено функционирање и подолготрајни перформанси. Единствена ЗА АМС е нашата технологија за самочистење на клипот, патентиран систем за запечатување на повеќе лобуси и патентиран модул за компензација на температурата (достапен во некои единици). Потпорите за подигнување треба да се заменат во парови за да се обезбеди безбедна, сигурна поддршка на хаубата, отворот или лифтот. Техничката помош е достапна со повик од 1-800-528-6743 од понеделник до петок, помеѓу часовите од 8 до 5 часот ПО ПОЛНОЌ. АМС 4470 Поддршка Хауба Лифт.

Им се допаѓа и на купувачите..