• Ново
Топлински штит, Оригиналната Сенка За Сонце На Шофершајбната, Прилагодена За Chevrolet Silverado Hd Камион w Сензор,,, Златна Серија
zoom_in

Топлински штит, Оригиналната Сенка За Сонце На Шофершајбната, Прилагодена За Chevrolet Silverado Hd Камион w Сензор,,, Златна

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Топлински дел #1905-G ќе одговара На Шевролет Силверадо 3500 HD Камион (Стандардна Кабина) w / Сензор за " Безбедносен Пакет, Безбедносен Пакет II" 2019, 2020, 2021.Сончевите Нијанси на топлински штит се оригинални прилагодени сончеви нијанси за автомобили и авиони направени во САД повеќе од 30 години!Сите наши сончеви нијанси се доволно цврсти за да бидат поддржани само од штитниците за сонце, но сепак остануваат доволно флексибилни за да бидат свиткани зад ретровизорот и да се тркалаат за складирање. За да инсталирате, едноставно одвиткајте ја цртичката, маневрирајте го Топлинскиот Штит зад ретровизорот и превртете ги штитниците за сонце надолу.За складирање, едноставно завиткајте го и прицврстете го со прицврстениот велкро ремен и ставете го на задното седиште.Златната Серија има метална златна надворешност со црн ентериер.Секој Топлински Штит е врзан со мека полиестерска обврзувачка, обезбедувајќи мазен раб наспроти насловот и контролната табла. Материјалот На Топлинскиот Штит е развиен за да биде лесен за користење и робустен за да овозможи долг корисен век.Топлинскиот штит доаѓа со 1 година ограничена гаранција, со доказ за купување и 30-дневна гаранција за враќање на парите. Прилагодено вклопување и Изработено во САД за : 2019, 2020, 2021 Година, Шевролет Силверадо 3500 HD Камион (Стандардна Кабина) w/ Сензор за "Безбедносен Пакет, Безбедносен Пакет II". Напредната 3-слојна конструкција произведува драматични температурни разлики кај паркираните возила..до 40° Фаренхајт. Едноставна Инсталација : Одвиткајте ја цртичката, свиткајте го Топлинскиот Штит зад ретровизорот и превртете ги штитниците за сонце надолу. За чување, навивање и прицврстување со прикачен велкро ремен. Гарантирано вклопување и квалитет : 1 година ограничена гаранција.

Им се допаѓа и на купувачите..