• Ново
Alexis Comfort Comfort на Алексис Бендел украсена плетена патика
zoom_in

Alexis Comfort Comfort на Алексис Бендел украсена плетена патика

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Алексис Бендел Шели-82 L Дами сива плетена патика 8.5. Пол : Дами. Големина : 8.5. Одговара : ткаенина. Боја : сива. Материјал : ткаенина. Единствен материјал : Завиткана од текстил. Удобна плетена патика со одлики за удобност. Важни информации за гаранцијата : Забележете дека продавачот обезбедува своја гаранција за производите што ги продаваат продавачот; Гаранцијата на производителот не може да се однесува на производи купени од овој продавач. За дополнителни проблеми или информации поврзани со гаранцијата, ве молиме контактирајте со нас директно. Искористете го максимумот од вашиот викенд со обичниот, удобен кул на оваа патика. Одликувајќи се со перфориран и детали за детали, јака за удобност и еластична табла. Лизгајте се на оваа патика и издигнете го стилот на вашиот секојдневен ансамбл!. Широк тркалезен пети за стои на пети : Супер лесен и флексибилен исто како чорапите, дишењето и мазната ткаенина обезбедуваат голема слобода и удобно чувство . Силуетата со низок врв нуди класичен и стилски изглед, идеални чевли за секоја пригода . Дизајн на лизгање : Дизајн на лизгање : Дизајн на лизгање : Лизгањето на дизајнот со еластична манжетна е погодно за корисникот да се облече и да се соблече. Удобна плетена патика со одлики за удобност. Се вклопува долго време стоечка работа, одење, обични, подни чевли, плантарна фасцитис, медицинска сестра, риболов, градинарство, фустан, шопинг, возење, возење, џез, танц на чешма, уличен џез, балет, народен танц, Зумба, атлетски, тренингот.

Им се допаѓа и на купувачите..