• Ново
Машки Деловен Елек, Еднобоен Елек Без Ракави Без Ракави Со Едно Гради За Господа
zoom_in

Машки Деловен Елек, Еднобоен Елек Без Ракави Без Ракави Со Едно Гради За Господа

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Машки Деловен Елек, Еднобоен Елек Без Ракави Без Ракави Со Едно Гради за Господа. Покажувајќи го вашиот убав и зрел шарм. Големина Шема : . Големина(см)ttttt t. st Length : t66 t Bust : t96 t Shoulder : t32. Мt Length : t68 t Bust : t102 tsholder : t34. Lt Length : t70 t Bust : t108 tsholder : t36. XLt Length : t72 t Bust : t114 tsholder : t38. 2xlt Length : t74 t Bust : t120 t Shoulder : t41. tttt T T T T T Tt t tt Length : t25. 98 t Bust : t37. 80 t Shoulder : t12. 60 . Mt Length : t26. 77 t Bust : t40. 16 tsholder : t13. 39 . Lt Length : t27, 56 t Bust : t42, 52 t Shoulder : t14, 17. XLt Length : t28. 35 t Bust : t44. 88 t Shoulder : t14. 96 . 2xlt Length : t29. 13 t Bust : t47. 24 t Shoulder : t16. 14 . Спецификација . Состојба : 100% Сосема Нов. Материјал : Мешавина Од Памук. Боја : Каки/Црна/Сива. Шема : Цврста Боја. Стил : Бизнис. Јака : V-Вратот. Должина На Ракавот : Без Ракави. Плакета : Копчиња. Големина : S/M/L/XL/XXL. Применлив Пол : Машки. Применлива Возраст : Возрасни. Применлива Прилика : Внатрешен Надворешен Простор. Содржина На Пакетот. 1 х Костум Елек. Пријателски Совети : . 1.Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлики според рачното мерење. 2.Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. (1 инч=2,54 см). 3.Поради осветлувањето и мониторите, постојат мали разлики помеѓу сликата и вистинската ставка. . Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. МАТЕРИЈАЛ : ткаенина од памучна мешавина, дише и апсорбира, мека и пријателска за кожата, удобна за носење и не е лесна за деформација или избледување. ДИЗАЈН : Чиста Боја V-вратот без ракави единечен елек за костум, едноставен и модерен. Одлично оди со кошули, блејзери, панталони и кожени чевли. ПРИЛИКИ : овој елек е погоден за пролет, лето, aut, секојдневен живот, работа, деловни активности, службени патувања, состаноци, патувања, канцеларија итн. ПЕТ ГОЛЕМИНИ : S/M/L/XL/XXL, одговара за мажи со различни форми и големини. Ве молиме проверете ја нашата табела со големини пред да нарачате. ТРИ БОИ : Каки/црна/сива. Доколку производот има некакви проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не.

Им се допаѓа и на купувачите..