• Ново
Трговска марка ликовна уметност направи што можеш iii платно уметност од Меган Ромо
zoom_in

Трговска марка ликовна уметност направи што можеш iii платно уметност од Меган Ромо

DEN 704.00

Износ
check Во продавницата.

Подготвени да се претставиме со презентација на безжични во различни големини, ова подготвено уметничко дело, завиткано уметничко дело, има инспиративен постер за типографија. Ова парче уметничко дело на трговската марка уметност се печати со употреба на Giclee, што е напреден процес на печатење што создава репродукции кои се практично разликуваат од оригиналите. Многу галерии, музеи и приватни колекционери прифаќаат уметност со печатење на giclee. Оваа слика е исто така завиткана со галерија, така што платното се обвиткува околу страните и ја крие дрвената рамка, овозможувајќи безделна презентација на готовото сликарство.

Им се допаѓа и на купувачите..