• Ново
Боја Апел Боички Стапчиња Со Забава Кора Да Се Открие Акција, Избрани Бои
zoom_in

Боја Апел Боички Стапчиња Со Забава Кора Да Се Открие Акција, Избрани Бои

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Најмногу "Привлечни" боички што ќе ги најдете. Боичките Со Оли Боја Се направени со висококвалитетен восок што ви дава силна боичка што поставува светли и мазни бои. Бојата На Бојата доаѓа во 12 задебелени бои со уникатни обработени буриња. И кога боичката ќе почне да се истроши, едноставно повлечете ја низата за да ја излупите хартијата за повеќе забава за боење со боички. 12 Задебелени Избрани Бои. Непречено Цртање. Излупете Ја Акцијата. Нетоксични.

Им се допаѓа и на купувачите..