• Ново
Сосема нов оригинален Proteam 1 2 Комплет за алатки за ресторани им одговара на сите вакууми на ранецот Proteam
zoom_in

Сосема нов оригинален Proteam 1 2 Комплет за алатки за ресторани им одговара на сите вакууми на ранецот Proteam

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Ова е сосема нов оригинален инч на Proteam и комплет за алатки за ресторани со половина големина. Ова ќе одговара на кој било од вакуумите на ранецот Proteam што го користат овој вид алатки и кој било друг вакуум во стилот на ранецот што ги користи овие типови алатки. Бидејќи овој комплет е оригинален комплет Proteam, загарантирано е да одговара на вакуумот на ранецот Proteam. Овие се многу издржливи високи и одлични за комерцијална употреба. Ова ќе вклучува 2 метални стапчиња за продолжување, алатка за подот, четка за дастер, алатка за пукнатини, алатка за тапацир и црево. Сосема нов оригинален Proteam 1 1/2 "Комплет за алатки за ресторани им одговара на сите вакууми на ранецот Proteam.

Им се допаѓа и на купувачите..