• Ново
Лументо Машки Тимови Тренерки Со Долги Ракави Комплети За Џогер Со Качулка За Мажи Широки Шорцеви Со Качулка Во Лабава Еднобојна Дуксерка Розова 2XL
zoom_in

Лументо Машки Тимови Тренерки Со Долги Ракави Комплети За Џогер Со Качулка За Мажи Широки Шорцеви Со Качулка Во Лабава Еднобојна

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Пол : Мажи, Маж, Момче : Мажи 2 Парчиња Облека, Комплети Тренерки Со Качулка, Облека За Џогер, Дуксери+Комплет За Џогер За Шорцеви, Дуксери И Шорцеви Тип На Шема : Цврста Боја : Бела, Кралска Сина, Темносина, Портокалова, Голема Црвена, Розова, Црна, Жолта, Црвена Вино, Црно-Зелена, Светло Сива, Длабоко Сива, Камила, Кајсија, Виолетова : С, М, л, Xl, 2xl, 3xl Материјал : 95% Полиестер 5% Spandexneckline : Hoodedtop Должина : Hipsshorts Должина : должина На Кратки Ракави : Долги Ракави Сезона : Пролет, Aut, Зима Карактеристики : 1. Висококвалитетна Ткаенина : машка атлетска тренерка со кратки ракави е изработена од издржлива и мека ткаенина. Пријателски за кожата, дише, лесен, флексибилен и удобен за носење. Овој дуксер со качулка за целодневни спортови и секојдневна облека.2. Дводелен Дизајн На Тренерки : машки пуловер за дуксери во теретана со издржлив џеб од кенгур, прилагодлива хауба за врвки, долг ракав, класична Маица со качулка. Спортските шорцеви со прилагодлив еластичен дизајн на струкот ви овозможуваат да ја прилагодите линијата на половината за одржување на високи перформанси за време на вежбањето.3. Лесно Се Совпаѓа : овие комплети за дуксери се најосновната опција за машка облека. Тоа е основна фитнес трчање џогирање активна облека. Спарете со скроена капа, очила за сонце, патики, чевли на табла и платнени чевли за уникатен секојдневен изглед на улична облека. Можете да спарите дуксери и шорцеви со долги ракави сами со спортски панталони, секојдневни шорцеви и маици за стилски изглед.4. Овие машки лесни дуксери и шорцеви облека се погодни за секоја пригода и сезона. За теретана, вежбање, бодибилдинг, фитнес, вежбање, трчање, џогирање, возење велосипед, голф, тенис, кошарка и други спортови. Совршен за дома, на отворено, патување, кампување, улична облека, хип хоп, забава и секојдневно секојдневно носење.Содржина на пакетот : 1 х Маскиран Дуксер1 х Кратки Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Сите мерења во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Мажи Меки Тренерки Маици Со Качулка+Шорцеви, 2 Парчиња Качулка Атлетски Дуксер Облека Дуксери. Материјал-95% Полиестер 5% Спандекс. Ткаенината Е Мека и Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Комплет За Удобни Дуксери За Дуксери За Мажи, Комплет Дуксери Со Џеб Со Качулка Со Качулка, Облека За Тренерки Во Еднобојна Боја, Комплет Шорцеви Со Долги Ракави Со Долги Ракави. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Го Прави Костимот Совршен За Секојдневен, Празник, Забава, Пикник, Секојдневно Носење, Одмор, Тенис, Секојдневно. Мерење-Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Табела Со Големини Во Втората Детална Слика.

Им се допаѓа и на купувачите..