• Ново
Чудо на нација Девојче девојче со долг ракав ткаен фустан, големини - 5t
zoom_in

Чудо на нација Девојче девојче со долг ракав ткаен фустан, големини - 5t

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Wonder Nation Baby and Toddler Girls Long Sleeve Wonen Fuse ќе биде новата омилена ставка на вашето мало девојче оваа есен. Достапно е во шест забавни отпечатоци со предниот дел на копчето Фукционален, 3 нивоа и трендовски ракав за мафини со еластично отворање за додаден пизаза, таа ќе биде стајлинг од предучилишно до игралиште. Девојче девојче долг ракав ткаен фустан, лесна грижа, машина за перење, опуштено вклопување, предно отворање на копче, директно полите, големини 12м, 18м, 2Т, 3Т, 4Т, 5Т, достапна во шест обрасци, исклучиво на.

Им се допаѓа и на купувачите..