• Ново
Covercraft ООД. Издание Прилагодено Покритие За Цртичка за 2004 Година-Мицубиши Endевор, 2010 Година-Endевор
zoom_in

Covercraft ООД. Издание Прилагодено Покритие За Цртичка за 2004 Година-Мицубиши Endевор, 2010 Година-Endевор

DEN 4047.84

Износ
check Во продавницата.

Додадете модерен изглед на софистицираност на вашето возило додека ги чувате вашите контролни табли заштитени. Нашите Дашмати со ДООЕЛ имаат нов стил на полиестерска ткаенина плетена со искривување, кој елегантно оди со денешните ентериери на возилата. Слично на Нашиот Оригинален Дашмат овие се дизајнирани совршено да одговараат на контурите на вашата контролна табла додека ја штитат фабричката контролна табла од пукање, избледување или влошување. Надградете го изгледот и чувството на вашето возило со најдобриот капак за цртичка со сопствена шема. Секој Dashmat На Covercraft е прилагоден за вашето точно возило. Секој прилагоден капак за цртичка ќе има точни исечоци за сите отвори и сензори. Според дизајнот, ние ги покриваме вашите фабрички звучници, освен ако не се подигнат за да ги заштитиме од влошување, но нашиот премиум материјал е дизајниран да не го пригушува звукот од вашите звучници. Забелешка : звучниците обично се опфатени за да ги заштитат, но има прилики што не ги покриваме во зависност од сложеноста на звучникот и/или ако звучникот може да се подигне или не. Секој Дашмат е произведен за да овозможи правилно распоредување на системот за безбедност на воздушните перничиња. Направени се специјални додатоци за дизајн и сечење На Дашматот за да не се ограничи системот за воздушни перничиња на совозачката страна. ПРИЛАГОДЕНО ВКЛОПУВАЊЕ : со часовник, без компас, без отчитувања на температурата; ЗА ВОЗИЛА(И) : 2004-2008 Мицубиши Endевор, 2010-2011 Endевор. Уникатниот дизајн плетен со искривување совршено се вклопува со денешните ентериери на возилата. Комплименти технички ткаенини во поновите возила. Сите отвори за отвори и сензори претходно исечени за фабрички завршен изглед. Лесно и безбедно се инсталира со прицврстувачи за куки и јамки.

Им се допаѓа и на купувачите..