• Ново
Летни Фустани За Жени Полка Точка V-Вратот А-Линија Должина На Коленото Топла Продажба Краток Ракав Фустан Обични Фустани На Клиренс Вино 2XL
zoom_in

Летни Фустани За Жени Полка Точка V-Вратот А-Линија Должина На Коленото Топла Продажба Краток Ракав Фустан Обични Фустани На

DEN 1.33

Износ
check Во продавницата.

Оваа Ткаенина За Фустан До Колена Со Кратки Ракави Е супер мека, еластична и лесна.V-Вратот Трендовски моден дизајн. Информации за производот : . - Материјал : Полиестер, Спандекс. Должина На Ракавот Во Стилот : Должина На Облека Во Стилот На Краток Ракав : Должина На Коленото-Стил На Вратот На Облеката : Стил На Фустан На Вратот : А-Линија-Шема : Полка Точка-Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. -Ќе добиете : 1 Фустан Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100см/39.37" Ракав : 21см/8.27" Должина : 98см/38.58" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 105см/41.34" Ракав : 21.5 см/8.46" Должина : 100см/39.37" Големина : л сад : 8 Велика Британија : 12 Еу : 38 БИСТА : 110СМ/43.31" ракав : 22см/8.66" должина : 102см/40.16" големина : xl сад : 10 Велика БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 БИСТА : 115см/45.28" ракав : 22.5 см/8.86" должина : 104см/40.94" големина : ххл сад : 12 велика британија : 16 Еу : 42 БИСТА : 120СМ/47.24" ракав : 23см/9.06" Должина : 106см/41.73" големина : хххл сад : 14 велика Британија : 18 ЕУ : 44 БИСТА : 125см/49.21" ракав : 23.5 см/9.25" должина : 110см/43.31" ОБИЧЕН моден лабав Печатен КРАТОК Ракав 2023 V ФУСТАН ЗА ВРАТОТ. ●Ултра Лесен И Мек Материјал+ : сигурно би Го сакале начинот на кој тие ве прават да изгледате и чувствувате. Овие Летни Фустани се направени Од Полиестер, Спандекс. ①Карактеристика : За Полиестер, Фустани Со Спандекс, Фустани Со Кратки Ракави, Фустани До Колена, Фустани Со В-Врат, Фустани Со А-Линија, Фустани Со Точки, Женски Плус Фустани. ®Прилика : Летен Женски Секојдневен Фустан Погоден За Запознавање, Бритдеј, Вечера, Плажа, Одмор, Одмор и Секојдневно Носење. Ако не сте задоволни со нашите производи и имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние ќе ви одговориме во рок од 49 часа и ќе се потрудиме да ве сервисираме.

Им се допаѓа и на купувачите..