• Ново
Фонвун Иновативни Рака Кукла Движат Устата Родител-Дете Интеракција Кадифен Кукла Подароци за семејството
zoom_in

Фонвун Иновативни Рака Кукла Движат Устата Родител-Дете Интеракција Кадифен Кукла Подароци за семејството

DEN 155.20

Износ
check Во продавницата.

Иновативна Рачна Кукла Подвижна Уста Интеракција Родител-дете Плишана Куклена Карактеристика : куклите за ракавици може да се користат како координирана тема или да се користат само во куклени емисии куклена претстава промовира фини моторни вештини, координација рака-око, комуникациски вештини И самодоверба Секоја кукла има подвижни раце и голема глава, што е многу погодно за играње улоги и раскажување приказни. Многу е погоден за имагинативни сценски претстави, креативност во училница или црковна средина, моторни вештини, координација рака-око, комуникациски вештини, самодоверба и социјална емоционална врска. Изработен од ПП памук, супер мек и издржлив, супер забавен. Материјал на производот : ПП ГОЛЕМИНА НА памук : Вкупна должина на лисица плус опашка : 40см Врана : 25см Содржина На Пакетот : 1 € плус плишана кукла Најновите и најкомплетните нови чудни и бизарни играчки. Еден од најдобрите, најубавите и најквалитетните продавачи на играчки. Ве молиме купете производи порано, внимателно погледнете ги детално сликите и описите, пред лесно да поставите нарачка!. Најпродавани Играчки 2021-2022. Играчки; детска играчка; Играчки И Хоби; играчка со Меурчиња; играчка За бебиња; играчки За Капење; Играчка за Плажа; Едукативни играчки; играчка фигура; Играчки на Надувување; Нови чудни и смешни играчки; играчки на Отворено; Плишани играчки; Сложувалка; Играчка со бавно враќање На Декомпресија; косплеј; поп; играчки За Ноќта на Вештерките; Божиќни играчки; Празнични играчки; играчка за Стискање; автомобил за играчки; кујна играчка; Играчка Рај; Кукли ; Најдобро Продавани Играчки; топла Играчки; најпопуларните Играчки; пофалба Играчки; Дрвен блок;подарок; Барби Кукла; Фиџет играчки; базен играчки; плажа Играчки; бебе играчки; диносаурус Играчки; поп тоа фиџет Играчка;играчка во собата.

Им се допаѓа и на купувачите..