• Ново
ЖЕШКО од SPANX® Женско Обликување На Високи Половини, Стил 20028R
zoom_in

ЖЕШКО од SPANX® Женско Обликување На Високи Половини, Стил 20028R

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Обликувањето на чистачи со висок струк обезбедува беспрекорен изглед на вашите нозе. Одликувајќи се со вграден обликувач што удира под линијата на градникот, овој стил ви дава удобна целосна контрола на стомакот. Вграден краток облик на висок струк. Хулахопки со целосна должина даваат воздушен изглед. Не-копа удобност појас. Обликувачот со висок струк е насочен кон стомакот, колковите и бутовите. Премиум предива за беспрекорни нозе.

Им се допаѓа и на купувачите..