• Ново
Навој Бб Легура Чаши За Патот Дното Заградата
zoom_in

Навој Бб Легура Чаши За Патот Дното Заградата

DEN 2.33

Износ
check Во продавницата.

Долниот Држач со НАВОЈ НА ТРКАЛОТО во изработен од цпу обработен алуминиум и може да собере школка од бб од 68-73 мм. Идеален за Користење На Патиштата. Цпу-машински алуминиумски лежишта чаши. 2 запечатени лежишта. Се препорачува За комплети Тркала За патишта. За куќиштето на долниот држач од 68 мм, вклучени адаптеритежи само 102 грама.

Им се допаѓа и на купувачите..