• Ново
КАРАТ ЖИВОПИСНИ РОЗОВА АНТИЧКИ СТИЛ СТЕРЛИНГ СРЕБРО ЛАБОРАТОРИЈА-СОЗДАДЕНА РОЗОВА САФИР И ОПАЛ ПРСТЕН #314z
zoom_in

КАРАТ ЖИВОПИСНИ РОЗОВА АНТИЧКИ СТИЛ СТЕРЛИНГ СРЕБРО ЛАБОРАТОРИЈА-СОЗДАДЕНА РОЗОВА САФИР И ОПАЛ ПРСТЕН 314z

DEN 1568.00

Износ
check Во продавницата.

8 КАРАТ ЖИВОПИСНИ РОЗОВА АНТИЧКИ СТИЛ 925 СТЕРЛИНГ СРЕБРЕНА ЛАБОРАТОРИЈА-СОЗДАДЕНА РОЗОВА САФИР И ОПАЛ ПРСТЕН #314z. Ова Парче Има И Античка Завршница за Тој Вистински Изглед на Наследство. Инспириран Од Оригиналните Дизајни На Викторијанскиот Период На Арт Деко, 1836-1935 Година. Ставка Е Печат 925. Нашето Сребро Е Вистинско 925 Сребро. Специјализирана За Антички И Гроздобер Дизајни Годишнина, Роденден,Крштевка,Божиќ,Потврда/Заедница,Свршувачка,Ден на Таткото,Дипломирање,Ден на Мајката,Ден на Вљубените, Свадба.

Им се допаѓа и на купувачите..