• Ново
Авамо Жени Нелизгачки Блок Пета Чизми Средината На Врвот Краток Чизми Работа Водоотпорен Повик Подигање Црна 4.5
zoom_in

Авамо Жени Нелизгачки Блок Пета Чизми Средината На Врвот Краток Чизми Работа Водоотпорен Повик Подигање Црна 4.5

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

Опис : Пол : Жени, Дами, Женски Стил : Чизми, Чизми Со Шилести Прсти, Чизми Со Блокирани Потпетици, Обични Чизми Тип На Шема : Еднобојна : Црна Големина : САД 4, САД 4.5, САД 5.5, САД 6.5, САД 7, САД 7.5 (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Горен Материјал : Материјал Од Вештачка Кожа Пуутсол : Тип На Гумена Пета : Блокфастинг : Тип На Заден Зипто : Зашилена Висина На Цевката : Средината На Сезоната : Пролет, Лето, Fall, Зимски Прилики : Секојдневни, Дневни, Внатрешни, Надворешни, Празнични Карактеристики : 1. Изработени од вештачка кожа стп и со гумен ѓон, што ги прави чизмите издржливи и отпорни на вода.2. Нелизгачки ѓон, лесен, дише и издржлив, обезбедува целодневна удобност.3. Модни и едноставни разиграни модни чизми, едноставни и елегантни женски чевли; специјалниот дизајн на украс ги прави чизмите поубави.4. Разновидност партиски чизми, секојдневно носат чизми; овие чизми за жени можат да се прилагодат на различни прилики.Содржина на пакетот : 1 Пар Чизми (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Сите мерења во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см).Горниот дел од чизмите до глуждот е изработен од мека Вештачка КОЖА СТП, се чувствува едноставно и елегантно, изгледа многу убаво и го издржа тестот на времето, лесен за чистење. ●Лесен За Носење Q Класичните чизми никогаш не се застарени, ве одржуваат стилски секој момент. Патент Лесен за носење и исклучување без одврзување на врвката за чевли, погоден за прилагодување на врвката за чевли за да одговара на различни форми на стапала. ●Водоотпорни-Чизми За Дожд За Жени}водоотпорни-Чизми за Дожд исклучително ефикасни во одржувањето на нозете топли и суви ефикасно. Нозете ќе останат чисти и суви на денот на дождот и снегот.Нивната површина е мазна и водоотпорна. Хидроизолација запечатена со цвест за да се задржи дождот и баричките за да се одржат суви стапалата. €Анти-Лизгачки Ѓон●Женските Чизми имаат ѓон против лизгање и длабока шарка што обезбедува заштита од сите надворешни услови. Влечењето обезбедено со секојдневните чизми ќе ви помогне во текот на есента и зимата.обезбедува долготрајна удобност и супериорно амортизирање. ●Прилики/Моден стил направете ја вашата облека да изгледа кул.Совршено погоден со фармерки, каки, здолништа,шорцеви или фустани. Погоден за сите сезони, носејќи ги за работа и шопинг. Класичните чизми одговараат на свечениот фустан,деловни секојдневни, дневни прилики за забави и така натаму.

Им се допаѓа и на купувачите..