• Ново
Секси Танц Лејдис Долги Карирани Ткаенини Ракав Пуловер Маица Секојдневен Тенок Фит Харајуку Блузи Крпеница О Пуловер На Вратот Блуза За Жени Улична Облека Шик Вр?
zoom_in

Секси Танц Лејдис Долги Карирани Ткаенини Ракав Пуловер Маица Секојдневен Тенок Фит Харајуку Блузи Крпеница О Пуловер На Вратот

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Стилски дизајн, 100% сосема нов висок квалитет!Пол : Жени Жена,Дами Дами,Женски,Девојки Девојка Тип : Женски Долги Ракави Карирани Проверете Маица ,Дами Круг Вратот Блуза,Дами Плус Големина Повик Маица Tops Pattern Тип : Карирани Проверете Маица,Крпеница,Круг Вратот Блузи ,Плус Големина Лабава Повик Tops Color : Сина,Црвена,Khaki Size : S,M,L,XL,2 XL,3 XL,4 XL,5xlseason : Пролет,Aut,Fall,Зимски Материјал : 65% Полиестер+35% Памук Повод : Секојдневен, Дома, На Отворено, Секојдневно Носење, Работа, Училишен Шопинг,Улична Облека, Домашна Облека И Така Натаму Белешка За Големина : Големината Само За reference.It ќе биде 1-3см мерење грешка за прифаќање.Ве молиме проверете го пред да нарачате нашиот производ, благодарам.Совет за избор на соодветна големина : 1. Користете слична облека за да ја споредите со големината.2.Изберете поголеми димензии ако вашата големина е иста со Табелата Со Рамни Димензии.Големина-Детали (ИНЧ)(1 ИНЧ = 2,54 СМ)Ознака S ==Биста 36,25 ==Ракав 23,25 ==Должина 27,97 Таг М ==Биста 37,82 ==Ракав 23,64 ==Должина 28,37 Таг Л ==Биста 39,40 ==Ракав 24,03 ==Должина 28,76 ТАГ XL ==Биста 40,98 ==ракав 24.43 ==ДОЛЖИНА 29.16 ТАГ 2xl ==Биста 42.55 ==Ракав 24.82 ==Должина 29.55 Таг 3xl ==Биста 44.13 ==Ракав 25.22 ==Должина 29.94 Таг 4xl ==Биста 44.92 ==Ракав 25.61 ==Должина 30.34 ТАГ 5xl ==Биста 47.28 ==Ракав 26.00 ==Должина 30.73 Пакет Вклучени : 1 Xlong Ракав Врвови Супер Мек, Удобен И Вам - Изработен Од Висококвалитетен Полиестер И Спандекс, Овој Женски Дуксер, Пуловер И Блуза Се Супер Меки И Пријатни Како Меко Топло Ќебе, Што Ве Одржува Топло Во Студената Aut И Зима. Карактеристики : Долг Ракав, Стил На Пуловер,Карирана Проверка, Совршено совпаѓање со вашите омилени шорцеви, чизми, Фармерки или хеланки. Оваа женска Блуза Со Дуксер Со Тркалезен Врат е совршена за пролет, aut, зима. Спарувањето на овој женски пуловер Со Тркалезен Врат со фармерки, хеланки и чизми ве прави послатки и поубави. Повод : Секојдневен џемпер Погоден За Девојчиња Помлади И Дами, лесен за облекување во секојдневен, спорт,работа,училиште ,клуб, Овој Висок Врв На Вратот е совршен за fall,зима или пролет, внатрешен или надворешен простор.

Им се допаѓа и на купувачите..