• Ново
Бебе момче од Гаранималс, ткаени панталони, 3 пакувања
zoom_in

Бебе момче од Гаранималс, ткаени панталони, 3 пакувања

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

Удобно, пријатно, кул. Без разлика дали тој работи, скока или игра, овие панталони од Гаранималс продолжуваат со сè што прави во мека ткаенина од памук мешавина и лесен стил на влечење. Продаден исклучиво на. Вклучува 3-пакети : два ткаени џогери и еден тексас. Затворање на копчињата. Еластична половината и глуждовите. Две странични џебови. Заштитени нозе. Супер-мека. Ткаени : 100% памук; Деним : 74% памук/25% рециклиран полиестер/1% спандекс. Машина за перење. Увезени. Ткаени џогери 3-пакувања за момчиња момчиња од Гаранималс.

Им се допаѓа и на купувачите..