• Ново
Чаша Компанија Флекстил Двојно Поли Храна Комбо, Оз, Хартија, Симфонија, 25 ПК, ПК КТ
zoom_in

Чаша Компанија Флекстил Двојно Поли Храна Комбо, Оз, Хартија, Симфонија, 25 ПК, ПК КТ

DEN 1607.84

Износ
check Во продавницата.

Двострани поли облоги се заклучуваат во вкус и свежина, што ги прави овие контејнери идеални за храна за вадење и испорака. Цврстите вентилирани хартиени капаци сместуваат и топли и ладни ставки од менито. Засилената основа и раб обезбедуваат силни перформанси отпорни на истекување. Брави во вкус и свежина.

Им се допаѓа и на купувачите..