• Ново
Венец Во Раскош-Платно
zoom_in

Венец Во Раскош-Платно

DEN 1.33

Износ
check Во продавницата.

Оваа прекрасна платнена слика ја доловува топлината и убавината на венецот. Ова е совршена ѕидна уметност за да ја симболизира радоста на сезоната на празници! Деликатна и сложена, оваа слика инспирирана од народната уметност сигурно ќе донесе живот во вашиот дом и ќе создаде уникатно и оригинално уметничко дело. #Фолкарт #Фолкарт #Божиќ #Венец #Воларт #Празнична Сезона #Деликатна #Сложена #Убавина #Празничен Декор #Валдекор Венец Во Раскош - Платно.

Им се допаѓа и на купувачите..