• Ново
Тоник Студиа Ротари Цуттер Замена Ножеви 2 Пкг
zoom_in

Тоник Студиа Ротари Цуттер Замена Ножеви 2 Пкг

DEN 270.24

Износ
check Во продавницата.

Тоник Студиа Ротари Цуттер Замена Ножеви 2/Пкг. Пакет од две Тоник Студија замена ножеви за Тоник Студија 14мм Прецизност Ротациона Машина. Користете го ова за фино прецизно сечење во заоблени или тесни области 2 ножеви За Замена на Пакувањето. 14 мм.

Им се допаѓа и на купувачите..