• Ново
Учида Декоколор Боја Маркер, Широк, Жолта
zoom_in

Учида Декоколор Боја Маркер, Широк, Жолта

DEN 239.52

Износ
check Во продавницата.

Додадете живописна боја на која било површина - прилагодете ги секојдневните предмети, создадете значајни подароци и шарени уметнички дела. Овој маркер без киселина има трајно мастило кое работи добро на повеќето површини, вклучувајќи хартија, стакло, кожа или метал. Одлично за создавање привлечни знаци, цртежи и многу повеќе! Водоотпорен мастило. Светлосна боја. Отстранлив со терпентин.

Им се допаѓа и на купувачите..