• Ново
Барби Облека Користи Облека И Додатоци За Барби Кукла
zoom_in

Барби Облека Користи Облека И Додатоци За Барби Кукла

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Барби кукла е секогаш подготвена за нов предизвик, и нејзината гардероба мора да остане во чекор! Со облека за кукли и додатоци за две облеки во едно модно пакување, овие комплети Облека За Барби нудат двојно повеќе стилска забава. Секое пакување има два комплетни изгледи со слатки и трендовски парчиња За Кукла Барби (продадени одделно). Облеките може да вклучуваат фустани и ромпери или блузи и долни делови, а двете додатоци помагаат да се стилизира целосен изглед. Измешајте и совпаѓајте во комплетот и со друга облека и додатоци за кукли во линијата за да создадете различни модни изјави. Со поголема разновидност во облека, чевли и додатоци, постојат бескрајно повеќе начини да се поттикнат имагинациите и да се играат приказни затоа што кога една девојка си игра Со Барби, таа замислува се што може да стане! Вклучува две тимови и две додатоци (една облека е фустан или ромпер или горе и долу; некои тимови вклучуваат јакна); кукла не е вклучена. Универзално вклопување дизајнирано да одговара на повеќето кукли Барби. Секој продаден одделно, предмет на достапност. Боите и украсите може да варираат. Со облека За Кукли Барби и додатоци за 2 комплетен изглед во овие модни пакувања, имагинациите имаат двојна инспирација да експериментираат со стилот и да раскажуваат секакви приказни!. Жолтиот фустан е спортски шик со дуксер, шема со точки и графика "1959". Спарете го синиот врв со точки со розово плисирано здолниште што има точки, исто така, за забавен изглед сребрен ѓердан и закачете го изгледот. Измешајте и совпаѓајте со друга Облека И додатоци За Кукли Барби за да предизвикате имагинација и раскажување приказни (секоја продадена одделно, предмет на достапност). Повеќе разновидност го прави собирањето кукли И модата На Барби уште позабавно собери ги сите!.

Им се допаѓа и на купувачите..