• Ново
Шамоистура Виткање Гел Суфле Кокос И Хибискус, оз
zoom_in

Шамоистура Виткање Гел Суфле Кокос И Хибискус, оз

DEN 311.20

Износ
check Во продавницата.

Софи Такер беше наша Баба И Срамота е нејзиното наследство. Нашите природно изведени навлажнувачи помагаат да се навлажнува и условува косата со сјај без разлетување, сличен на лак. Етички тргувани состојки одржливо произведени. КОНТРОЛА НА ВИТКАЊЕ и РАЗЛЕТУВАЊЕ : Помешана со нектар од агава, ленено семе и кокосово масло, оваа хранлива помош за стилизирање Од Влагата на Шеа е дизајнирана да ги навлажнува и заштити вашите бранови и кадрици. Суфлето Од Кокос И Хибискус За Виткање на шамоистура се меша со сертифициран Шеа Путер кој помага да се испорача моментална хидратација на сувите, преработени кадрици. Маслото Од Ленено Семе ја зајакнува вашата коса додека им дава славен сјај на вашите кадрици, А Нектарот Од Агава присутен во оваа вкусна формулација обезбедува меко држење што ги скроти вашите кадрици, оставајќи ги меки и мазни. Со оваа набавка помагате да се поттикнат обесправените жени да реализираат посветла, поздрава иднина. Суфлето Од Кокос И Хибискус Од шамоистура Е само пријателот што и е потребен на вашата коса за да се трансформира во убави, сјајни природни кадрици! Остава коса завиткана во слатка, тропска островска арома.

Им се допаѓа и на купувачите..