• Ново
Данзе Парма Ѕид Монтирање Тенџере Филер, Хром
zoom_in

Данзе Парма Ѕид Монтирање Тенџере Филер, Хром

DEN 9901.92

Износ
check Во продавницата.

Парма? Ѕид Монтирање Тенџере Филер дали некој љубител на готвење?сонот! Практичниот излив од 22 инчи се ниша за да испорача ладен постојан проток на вода, пополнувајќи ги садовите веднаш на шпоретот. Неговиот дводелен артикулиран излив се наведнува за да обезбеди дополнителна покриеност и уредно се преклопува кога работата е завршена. Инсталација на ѕид со една дупка. 22" артикулирачки излив со две точки со независни вентили за вклучување/исклучување и контрола на јачината на звукот. Дизајниран само за снабдување со ладна вода. Вртливиот излив достигнува до 22 инчи; висина на изливот 3-5/8 инчи. Керамички диск вентили на ѕид и на крајот на изливот. 2.2 ГПМ максимална стапка на проток @ 60 пси. 1/2 " - 14нпсм врска. АДА Во согласност.

Им се допаѓа и на купувачите..