• Ново
Време и вистинско женско и женско плус широко ребро пливање дното со исечени
zoom_in

Време и вистинско женско и женско плус широко ребро пливање дното со исечени

DEN 786.56

Износ
check Во продавницата.

Направете бранови со времето и ребрестиот пливање на Тру со акцент на задната дупка што додава детални детали на овој класичен стил. Силуетата со високи половини нуди ласкаво вклопување и дополнително покритие. Пар со врвовите за бикини и танкини (продадени одделно) за изглед што сигурно ќе направи бранови. Исклучиво на. Материјал : 94% најлон/6% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Покриеност : високи; Умерено покритие. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината. Карактеристики : Детали за отсекување на задниот дел со акцент на лак; широка текстура на ребра; наредени. Време и висино високи половини за пливање со исечени за жени. Белешка : Секое парче за пливање за капење прикажано овде се продава одделно.

Им се допаѓа и на купувачите..