• Ново
Хипер цврста дискова рампа за сопирачка, ресетирање на клипот за лесна замена на подлогата, дизајн
zoom_in

Хипер цврста дискова рампа за сопирачка, ресетирање на клипот за лесна замена на подлогата, дизајн

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

Овој хипер цврсто цврсто рампа за сопирачка на сопирачката, дизајн со 2 парчиња е совршен за компресирање на внатрешните влошки за сопирачките и клипови за ресетирање за лесна замена на подлогата! Исто така, овој хипер тежок распрскувач работи одлично во тесните области каде што не можат да се затегнат C-држачи! Конструиран од висок јаглероден челик и висококвалитетен хром ванадиум челик за издржливост на јачина и отпорност на корозија. Овој хипер цврсто рампа за сопирачка, исто така, се состои од големо копче со возач на фино конец за лесно подесување. Шперкачот на подлогата за сопирачката на сопирачката за хипер за употреба на домашни и увоз на автомобили и лесни камиони. Направено од висок јаглероден челик и хром ванадиум челик за да се спротивстави на корозијата. Дизајн на 2 парчиња за додадена јачина. Идеално за компресирање на внатрешните влошки за сопирачките и клипови за ресетирање. Работи во тесни области.

Им се допаѓа и на купувачите..