• Ново
Petit Lem Baby Boy Boy & Toddler Boy Outfit Set, големини со месеци- месеци
zoom_in

Petit Lem Baby Boy Boy & Toddler Boy Outfit Set, големини со месеци- месеци

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

Посегнете по небото со Mixhip Mixhip Mix и Match 4 PC. Составени од две кошули со пелена, долги панталони и шорцеви од ленти, сетот има сè што ви треба за да создадете 4 облеки со ракета. За лесно менување, кошулите со пелена користат копчиња Snap додека шорцевите и панталоните имаат еластични ленти за половината. Сет вклучува : 2 x кошули со пелена, 1 x пар долги панталони, 1 x пар шорцеви. Копчиња за прицврстување на дното за лесно менување. Allever Rocket Print (1). Ракета мотив (1). Еластични ленти за половината за лесно менување. „До мотивите на starsвездите на хеланки. Шорцеви од ленти.

Им се допаѓа и на купувачите..