• Ново
Шнекер Преголеми Дуксери За Жени Fall Модна Облека Градиент Боја Пуловер Со Качулка Со Долги Ракави Дуксер Со Џебови
zoom_in

Шнекер Преголеми Дуксери За Жени Fall Модна Облека Градиент Боја Пуловер Со Качулка Со Долги Ракави Дуксер Со Џебови

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Стил : Секојдневен, Моден, Уникатен.Овој лабав патент со долги ракави дуксери со качулка со качулка можат да работат за многу типови на тело!. Направено со најнапредна технологија за облека во моментов, квалитетот и моделот на облека нема да исчезнат. Пол : Жени, девојки, Дами.

Им се допаѓа и на купувачите..