• Ново
А Пвц Шарени Лаптоп Покритие Креативни Врзивно Средство Лабава Лист Лаптоп Дневник Дневник Планер Агенда Училиште Материјали
zoom_in

А Пвц Шарени Лаптоп Покритие Креативни Врзивно Средство Лабава Лист Лаптоп Дневник Дневник Планер Агенда Училиште Материјали

DEN 159.84

Износ
check Во продавницата.

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Безгрешен од пазарот На Џојбај.Опис шарена обвивка за врзивно средство во стилот на виножито со врзивно средство за 6 прстени и силно затворање на копчето за прицврстување на метал, најдобро за вашиот дневен сад за страници со лабави лисја како списание за патувања, дневник, деловна тетратка и така натаму! Со силно метално копче за да спречите паѓање на хартијата, проѕирниот и пвц капакот овозможуваат лесно проверување на внатрешните страници.Карактеристика-Боја : како што е прикажано.- Материјал : пвц.- Големина : 19, 5х14, 5х2см.- Шарена обвивка за врзивно средство во стилот на виножито со врзивно средство за 6 прстени и силно затворање на копчето за прицврстување на метал, најдобро за вашиот дневен сад за страници со лабави лисја како списание за патувања, дневник, деловна тетратка и така натаму!- Со силно метално копче за да спречите паѓање на хартијата, транспарентниот и пвц капакот овозможуваат лесно проверување на внатрешните страници.- за направете своја сопствена тетратка за патување САМ.- Топол Совет : Почитуван купувач, поради ефектот на осветлување, осветленоста на мониторот, рачното мерење итн., може да има некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фотографијата и вистинската ставка . Искрено се надевам дека ќе можете да разберете! Благодарам! 1 х Шарени Лаптоп Покритие. Шарена обвивка за врзивно средство во стилот на виножито со врзивно средство за 6 прстени и силно затворање на копчето за метално прицврстување, најдобро за вашиот дневен сад за страници со лабави лисја како списание за патувања, дневник, деловна тетратка и така натаму!Со силно метално копче за да спречите паѓање на хартијата, проѕирниот и пвц капакот овозможуваат лесно проверување на внатрешните страници. Идеален за направете своја сопствена тетратка за патување САМ. Топол Совет : Почитуван купувач, поради ефектот на осветлување, осветленоста на мониторот, рачното мерење итн. може да има некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фотографијата и вистинската ставка. Искрено се надевам дека ќе можете да разберете! Благодарам!.

Им се допаѓа и на купувачите..