• Ново
Toyota Prius 2004- Двоен пакет за инсталирање на двојно Дин Метра
zoom_in

Toyota Prius 2004- Двоен пакет за инсталирање на двојно Дин Метра

DEN 1839.84

Износ
check Во продавницата.

Дали ја заменувате главната единица во вашата Toyota Prius од 2004 до 2009 година? Овој пакет со двојно-Дин од Метра обезбедува соодветна трим со одлично вклопување и финиш за да ја опкружувате вашата нова единица за глава со двојно-дин, така што се меша со фабриката за внатрешни работи. Овој комплет исто така вклучува адаптер за приемник за приемник за да го поврзе новиот стерео на автомобилот со фабричките жици. Направете ја работата како што треба со Метра! Комплетот вклучува : Двоен-Дин Радио одредба. Насликана мат црна боја. Приклучувања во лента за автомобили на радио. Моќни 4 звучници.

Им се допаѓа и на купувачите..