• Ново
Реверзибилни шарени почетни нараквици во виножитото од Пинк Бо - виолетова
zoom_in

Реверзибилни шарени почетни нараквици во виножитото од Пинк Бо - виолетова

DEN 271.20

Износ
check Во продавницата.

Цврст кабел од не'рѓосувачки челик од 4мм. Нежните заоблени врвови за удобност. 25мм алуминиумски диск шарм. Реверзибилен. Целосна боја. Ротирачки центар. Високо полиран или IP позлата со реверзибилни шарени почетни нараквици во виножитото со розова кутија - виолетова.

Им се допаѓа и на купувачите..