• Ново
Жкозпток Женски Спортист Костими За Капење Еден Комплет Костими За Капење Бенд Ретро Печатење Бикини Без Грб Пливање Подлога За Склекови Дама Пливачка, Портокалов
zoom_in

Жкозпток Женски Спортист Костими За Капење Еден Комплет Костими За Капење Бенд Ретро Печатење Бикини Без Грб Пливање Подлога

DEN 463.84

Износ
check Во продавницата.

Жените Секси Едно Парче Печатени Завој Бикини Склекови Поместена Костими За Капење Костим За Капење Облека За Плажа. Карактеристики : . Надвор од рамото и неотстранливите градници со поместување за дополнителна поддршка, имаат долна жица,многу лесно се ставаат/исклучуваат.Материјал : Најлон, Спандекс, ткаенината е удобна, еластична и издржлива. мазно и меко чувство.Убава еластичност на половината лесно за носење, и тоа е високо намалување>Специјалниот И модерен стилски дизајн на Бикини ве прави попривлечни, шармантни, модата ја прави вашата форма да изгледа одлично елегантно, но сепак секси во исто времеовој бикини костим за капење за жени со секси покриеност, ретро костим за капење, совршен за одмор, пливање, базен, кампување, трчање на плажа или друга пригода. Пол : Жени. Сезона : Лето. Повод : Дневно, базен, Море. Материјал : Најлон, Спандекс. Декорација : Никој. Должина На Облека : Редовна. Тип На Шема : Печатени. Ракав>. Стил : Секси. Пакетот вклучува : 1сет Костими За Капење (Кои Содржат Градите Рампа). ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Користете слична облека за да ја споредите со големината. Материјал : овој едноделен костим за капење со квалитетна ткаенина и допира супер мек. шорцеви костим за капење жени/костим за капење со висок струк/костими за капење со висок струк за жени плус големина/костим за капење за капење/зелени костуми за капење за жени/женски костими за капење 2 парче. Повеќе стилови достапни во нашата продавница : женски едноделен костим за капење бебе момче костим за капење женски костим за капење долни црн костим за капење долни плус костим за капење за женски костими за капење. Нега на облека : Редовно миење, препорачуваме со ладна вода. Не користете белило. Немојте да се исушите. Совети за големина : ве Молиме погледнете ја нашата табела со вистински големини за да постигнете совршено вклопување. Ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас директно.

Им се допаѓа и на купувачите..