• Ново
Борхес, Викторија Црна Модерна Рамка Музеј Уметност Печати Насловена-Крајбрежен Хоризонт ВТОРИ
zoom_in

Борхес, Викторија Црна Модерна Рамка Музеј Уметност Печати Насловена-Крајбрежен Хоризонт ВТОРИ

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

Борхес, Викторија 15х18 Црно Модерно Врамено Музејско Уметничко Печатење Со Наслов-Крајбрежен Хоризонт ВТОРИ. Ова е висококвалитетно уметничко печатење со отворено издание од Музејски Отпечатоци. Уметничкиот принт гикли беше отпечатен Со Музејски Отпечатоци од висококвалитетна слика обезбедена директно од Издавачот. Рамката е црна модерна дрвена рамка од два инчи. Висококвалитетниот уметнички принт е на залиха и врамен во рамките на работниот ден на поставување нарачки. Целата наша уметност Е Направена Во Сад Вашето задоволство е загарантирано. Уметник : Борхес, Викторија. Наслов : Крајбрежен Хоризонт II. Врамена Големина : 15х18 инчи. Висококвалитетен Уметнички Принт Врамен Во Црна Модерна Дрвена Рамка. Прилагодено Печатено и Врамено кога Е Купено. Вклучен Е Комплет За Висечка Жица. Произведено Во Сад И Задоволството е Загарантирано.

Им се допаѓа и на купувачите..