• Ново
Персонализирана вреќа за роденден во зебра
zoom_in

Персонализирана вреќа за роденден во зебра

DEN 207.84

Износ
check Во продавницата.

Таа ќе биде говорот на забавата со оваа зебра вреќа што е извезена со нејзиното име. Персонализирана вреќа за роденден на зебра : Прилагодливо за да одговара на девојчиња од сите возрасти. Карактеристики на акценти на зебра, акцент на лак со лента и розова лента. Името е извезено во бела нишка. Изберете кое било име, до 9 карактери.

Им се допаѓа и на купувачите..