• Ново
Фустан и јакна за девојчиња за девојчиња и јакна од дадили, големини 2Т-4Т
zoom_in

Фустан и јакна за девојчиња за девојчиња и јакна од дадили, големини 2Т-4Т

DEN 2.33

Износ
check Во продавницата.

Вашата ќерка ќе изгледа симпатична во овој фустан и плетената јакна поставена совршена за поладните сезони! Овој сет вклучува сино -бел цветен фустан без ракави за печатење и сино -бела цветна јакна со долг ракав, во кој има копче надолу за лесен и исклучен пристап. Плетени фустани без ракави јакна Плетете сина боја.

Им се допаѓа и на купувачите..