• Ново
Брустер Манарола Крем Крава Позадина
zoom_in

Брустер Манарола Крем Крава Позадина

DEN 521.60

Износ
check Во продавницата.

Треперлива со сребрен сјај, оваа реална позадина наликува на коса од крава. Неговата елегантна крем нијанса и текстуриран дизајн ќе додадат софистицирано чувство во собите. Манарола е непастирана винил позадина во тешка категорија. Непастиран винил материјал со голема тежина; 25-во повторување, директно совпаѓање; Се Пере и се лупи; 21-во со 33-стапки долга ролна; Покрива околу 57,8 квадратни метри.

Им се допаѓа и на купувачите..