• Ново
Црвено Промешајте Го Држачот За Керамички Прибор
zoom_in

Црвено Промешајте Го Држачот За Керамички Прибор

DEN 0.33

Износ
check Во продавницата.

Ние нудиме целосни колекции на дизајни базирани на трендови, кои ви носат свежи, иновативни линии на квалитетни домашни производи за секоја сезона. Мери 5,25 во дијаметар и 7,5 инчи во висина. Тешкиот држач за керамички прибор е безбеден за миење садови. Чувајте ги сите ваши најкористени прибор содржани и на дофат со овој држач. Овој дизајн е забавен и лесно се вклопува со толку многу видови декор.

Им се допаѓа и на купувачите..