• Ново
Pantssaver Custom Fit Automotive Floor Mats за Ram Promaster Сите временски заштита за автомобили, камиони, SUV, комбе, тешка вкупна заштита црна
zoom_in

Pantssaver Custom Fit Automotive Floor Mats за Ram Promaster Сите временски заштита за автомобили, камиони, SUV, комбе, тешка

DEN 0.33

Износ
check Во продавницата.

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4pc автомобил под кат постави за Ram Promaster 1500 2020 : Дизајнирано прилагодете ги сложените контури и површини од подот на вашето возило. Панталони заштеда за прилагодено вклопување во автомобили ќе го заштити вашиот внатрешен тепих и ќе помогне да се задржат длабоките жлебови во вода, снег, кал, истури и остатоци до уникатна централна тава што стапи до 500 мл (16 мл.) Вода и лесно бришете или исплакнете или исплакнете чиста. CUSTOM FIT : Your car mat are cut in order to fit the exact layout of your Ram PROMASTER 1500 floor so they install in seconds with no screws, bolts, fasteners, or tools required. PROTECT YOUR CAR AND CLOTHING : Deep grooves channel water, Снег, кал, истури и остатоци до уникатна централна тава што стапи до 500 мл (16 мл.) од кал и лесно избришете или исплакнете чисто . супериорни сите временски перформанси автомобили со автомобили : направени од нетоксични, отпорни на временски услови временски услови Рециклирани ПВЦ, БПА без панталони душеци се водоотпорни и без мирис дури и во екстремно време и ја одржуваат флексибилноста и издржливоста до минус 76ã Â ° F (-60ã Â ° C) . Не-лизгање Дизајн : Флексибилни грицки го зафаќаат подот до Чувајте го душекот на место без да го оштетите тепихот на вашето возило . Направено во Северна Америка : Гордо произведен во Канада од страна на членовите на Обединетите челичари (USW локални 1-500) и поддржан од гаранција за живот за вашиот мир на умот . одговара на Изберете : 2020 Рам Промастер 1500 и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Им се допаѓа и на купувачите..