• Ново
Chely- широки телеви жени нас тен со средно подигање на телето
zoom_in

Chely- широки телеви жени нас тен со средно подигање на телето

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Овие женски колекции на списанија Chely 6 чизми од средно-телевизиски се гарантирани автентични. Тие се изработени со текстилна горната/вештачка надворешна страна, а затворањето е. Висината на петицата е 1/2 инчи, големината е 9 средна (Б, М), а бојата е костен. Чизми од средна теле. Фаукс велур. Широка слабичка на теле.

Им се допаѓа и на купувачите..