• Ново
Бекарнли 101-Вратоврска Прачка Собранието
zoom_in

Бекарнли 101-Вратоврска Прачка Собранието

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Делови од Бек/Арнли ги исполнуваат странските спецификации ЗА ОЕ на таблички ЗА форма, вклопување и функција. Нашите специјалисти за производи работат со мрежа на глобални партнери за извори за да можете да го инсталирате вистинскиот дел со доверба. Натпревари ОЕ форма, одговара и функција. Вклучува внатрешна и надворешна прачка за вратоврска и ракав за целосна поправка. Обложени или обложени за заштита од корозија. Потребниот хардвер предвидуваше целосна инсталација. Хардверската функционалност одговара на оригиналните барања за дизајн.

Им се допаѓа и на купувачите..