• Ново
Модвеј Конвеј Отворен Двор Плетен Furnitureан 7-Парче Пресек Софа Мебел Поставен Во Светло Сива Сива Боја
zoom_in

Модвеј Конвеј Отворен Двор Плетен Furnitureан 7-Парче Пресек Софа Мебел Поставен Во Светло Сива Сива Боја

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Уживајте во свеж воздух и алфреско релаксација со Конвеј Отворен Двор Плетен Furnitureан 7-Парче Пресек Софа Мебел Во собата. Завиткан во светло сив синтетички плетен sofан отпорен НА УВ, овој тросед на отворено може да се пофали со органска текстура и неутрална нијанса што носи смирувачко присуство во вашата надворешна област со модуларен дизајн кој се прилагодува на различни конфигурации за да одговараат на вашиот простор. Рамките на овој комплет мебел на отворено се изработени со издржлив алуминиум обложен со прав и се потпираат на нозе во форма На Буквата Л со пластични лизгалки за стапала. Дебели перничиња обложени со пена покриени со отстранливи, полиестерски навлаки за сите временски услови нудат удобно седиште и безбедно се прицврстуваат на софата на дворот со додатоци за затегнување на кабелот. Трендовскатаesетика и класичниот дизајн ја дефинираат оваа колекција мебел за двор на отворено, што го прави прекрасен додаток на секој надворешен простор, вклучувајќи го дворот, дворот, тремот, балконот или базенот. Потребно е собрание. Комплетот Вклучува : Аголен Стол, Стол Од Левата Рака, Стол Од Десната Рака, 2 Столици Без Раце, Фотелја, ДВОР ЗА МАСИЧКА ЗА КАФЕ-искористете го максимумот од надворешниот простор со овој пресечен тросед. Без напор организирајте ја оваа колекција мебел на отворено за да одговара на вашиот двор, трем, балкон, двор или покрај базен. ТРОСЕДОТ ЗА СИТЕ ВРЕМЕНСКИ УСЛОВИ - Вода И отпорен НА УВ, овој пресек на двор е завиткан во синтетички плетен wан со алуминиумска рамка обложена со прав и пластични лизгалки за стапала за трајна издржливост. ПЛЕТЕН ДИЗАЈН НА RАН-Конвеј носи смирувачко присуство во секој простор во дворот со органска текстура, трендовскаesетика и класичен дизајн. Уживајте во отворено додека имате корист од стилот и удобноста. УДОБНИ ПЕРНИЦИ-перничиња обложени со пена покриени со отстранливи полиестерски навлаки за сите временски услови нудат удобно седиште и безбедно се прицврстуваат на пресечните парчиња софа со додатоци за затегнување на кабелот. КОМПЛЕТ МЕБЕЛ ЗА ДВОР-Уживајте во релаксација со оваа колекција на двор. Вклучува лизгање на стапалата. Комплетот Вклучува : Аголен Стол, Стол Од Левата Рака, Стол Од Десната Рака, 2 Столови Без Раце, Фотелја, Масичка За Кафе.

Им се допаѓа и на купувачите..