• Ново
Синхун Снопови Вештачки Нарциси Цвеќиња, Лажни Вештачки Зеленило УВ Отпорни Без Бледнее Фау Пластични Растенија За Внатрешна Надворешна Домашна Градина Канцелар?
zoom_in

Синхун Снопови Вештачки Нарциси Цвеќиња, Лажни Вештачки Зеленило УВ Отпорни Без Бледнее Фау Пластични Растенија За Внатрешна

DEN 265.44

Износ
check Во продавницата.

It не е лесно да се избледи или да падне. Ако имате проблем СО ВАШИОТ ПРОИЗВОД УРСТУД, стапете во контакт со нас за замена или враќање на средствата. Рачно изработени, големината може да се прилагоди како што е соодветно.Ве молиме ставете ги цвеќињата далеку од какви било извори на пожар, како што се свеќи 2. САМОСТОЈНИ Цветни Аранжмани Со Вештачко Цвеќе Вештачкото цвеќе е совршено за свадба, букет со узда, забава, родендени, празници, секојдневна декорација итн. Ние ќе обезбедиме пријателска, лесно достапна поддршка. ●Разубавете го вашиот ден! секој пакет лаванда дава изглед на вистински, природен цвет. ●Мултифункционална Декорација Е Одлична За отворено, трем, пешачка патека, двор, преден двор, градина. Покрај тоа, вештачкото растение никогаш нема да венее и да падне.Нека вашиот двор повеќе не изгледа монотоно и полн со живот.Опис На Производот . Сите цвеќиња изгледаат убаво и живописно. Лажни Вештачки Цвеќиња Слични на животот Пластични цвеќиња и лисја, свежа боја, отров-помалку и безопасен, секој цвет се приближува колку што може да биде реален, нудат вистински ливчиња и текстури на зеленило. Висококвалитетен Материјал производот е изработен од еколошка пластика, отров-помалку и безопасен, фаворизиран од customers. ●Материјал И Големина ● Пакет од 4/8/16 Снопови, изработени од еколошка пластика, без отров и безопасни, фаворизирани од клиентите. Вештачките цвеќиња се практична алтернатива на вистинските цветови и ќе останат свежи и убави од година во година.Воопшто не се мачете како вистинско цвеќе,не треба обрнете премногу внимание на тоа. ●Отпорен На ув И Надворешната декорација отсекогаш била ваша неволја, ние користиме висококвалитетни материјали за сончање, тие се совршени за надворешна употреба. Ве молиме ставете го на проветрено место околу 1-2 дена.Вештачките цвеќиња на отворено се одлична алтернатива за вистинско цвеќе и ќе останат свежи и убави од година во година! Дома Маса Центри Декорација Цвеќињата се толку радосно И енергично присуство, познато е дека ги прават луѓето подобри и посреќни и тие се сонце, храна и лекови за душата. ИСТО така, ЗА САМОСТОЈНИ цветови, родендени, свадби, спомен место итн. Совршен за вазни, саксии, зимска кутија за прозорци, висечка корпа.At овој пат, треба да ги поместите со раката и да го прилагодите секој цвет како што сакате. €100% Гарантирано Задоволство●ние веруваме во нашите производи, така што секое купување доаѓа со нашата 100% гаранција за враќање на парите.Можете исто така да го прилагодите стеблото на цветот како што сакате, исечете го дополнителното стебло надолу или свиткајте го стеблото над 4.Цветовите го осветлуваат секој амбиент и носат чувство на ексклузивност на местото. Убаво за внатрешна, трпезарија дневна соба, бања, кујна, декор на фарма. Секоја од нив е широка 14" висок х 9" и има 7 флексибилни стебла и убави лисја.

Им се допаѓа и на купувачите..