• Ново
Урбан Р Жични Слушалки За Во Уво Со Микрофон За Xiaomi Mi Лајт Со Кабел Без Заплеткување, Слушалки За Изолација На Бучава, Длабок Бас, Силиконски Совети За Ушни Пупки
zoom_in

Урбан Р Жични Слушалки За Во Уво Со Микрофон За Xiaomi Mi Лајт Со Кабел Без Заплеткување, Слушалки За Изолација На Бучава, Длабок

DEN 112.32

Износ
check Во продавницата.

Уживајте во супериорната и гужва бесплатна музика слушајќи со засилени кабли без заплеткување, кои ги намалуваат несаканите контактни звуци. Прекрасниот дизајн и живописните бои ги прават да изгледаат поблагородни и елегантни, додека висококвалитетните и подобрени материјали значат дека траат подолго. Сите Круг Аудио Перформанси моќен возач обезбедува извонредна аудио јасност за сите музички жанрови. Слушалките исто така вклучуваат копче за контрола на вклучување исклучување за лесна контрола врз вашата музика или повик без да посегнете по вашиот џеб.Надградете Го Вашето Искуство Со Музика и Разговор На Нови Нивоа Со Слушалките Урбанкс Р2 Стручно изработени за да обезбедат навистина извонреден квалитет на звукот, слушалките Урбанкс Р2 се неверојатно лесни за корисниците и го подобруваат секој жанр на музика. Стилски и Ergономски Дизајн Лесно се лизга Во вашиот џеб или ранец, овие слушалки исто така ви овозможуваат да контролирате музика, повици и репродукција на видео. Слушалки за слушалки за уши со жица совршени за слушање музика додека трчате или вежбате во ТЕРЕТАНА, силиконските врвови на слушалките остануваат во вашите уши додека ја одржувате бучавата од околината. Чувствителен микрофон ќе направи чуда за јасно искуство во разговорот. Компатибилен Со Xiaomi Mi A2 Lite( Redmi 6 Pro), Верзии : Xiaomi Mi A2 Lite (Глобално); Xiaomi Redmi 6 Pro (Кина, Индија) и со кој било уред што поддржува стандарден аудио приклучок од 3,5 mm. Моќен двигател на слушалката обезбедува извонредна аудио јасност за сите музички жанрови; Заедно со дизајнот на слушалките за изолирање на бучавата во увото, овие жични слушалки го намалуваат надворешниот шум и значително ги минимизираат истекувањата на звукот. Y облик 3,8 стапки долга жица со стандардни Слушалки 3,5 мм Приклучок за лесно поврзување со паметен телефон или Лаптоп со заеднички стандарден влез на слушалки од 3,5 мм, Одговор На Фреквенција 20-20,000 Hz. Жичените слушалки за уши се одлични и за слушање музика и за јасен разговор. Компатибилен Со Xiaomi Mi A2 Lite( Redmi 6 Pro), Верзии : Xiaomi Mi A2 Lite (Глобално); Xiaomi Redmi 6 Pro (Кина, Индија). Навистина можете да се потопите во вашите омилени песни во секое време, насекаде. Дизајниран да испорачува длабок бас со избалансирани тонови за сите репродукции на музика. Лесен дизајн за лесна преносливост, Лесен за лизгање во вашиот џеб, прекрасниот дизајн и живописните бои ги прават да изгледаат поблагородни и елегантни, додека висококвалитетните и подобрени материјали значат дека ќе траат подолго. Заедно со дизајнот во уво, Урбанкс Р2 го намалува надворешниот шум и значително ги минимизира истекувањата на звукот. Доживејте импресивен бас со пенливи издигнувања и детален звук, благодарение на системот за динамички звучници со високи перформанси.

Им се допаѓа и на купувачите..