• Ново
Wynwood Studio 'Maggie p Chang - Оригами зајак розова жолта' типографија и цитати wallидна уметност платно печатење - розова, бела, 20 30
zoom_in

Wynwood Studio 'Maggie p Chang - Оригами зајак розова жолта' типографија и цитати wallидна уметност платно печатење - розова,

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Меги П Чанг - Оригами зајак розова жолта боја, е вешто изработено модерно и современо уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна розова боја, ова печатење на ликовно платно од Wynwood Studio е совршен завршен допир на вашата домашна декора. Карактеристики : Ова уметничко дело има вертикална ориентација и дизајн на симболи со тема за loveубовни цитати и изреки за да ви донесе совршена wallидна уметност одржлива и шумска пријателска Професионално рачно испружена во одржлива рамка за дрво, подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Nail и Hanger, исто така, вклучени отпечатени со употреба на ултра -премиум и мастила отпорни на избледени, за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои што се достапни во неколку опции за големина Wynwood Studio 'Maggie p Chang - оригами зајак розова жолта' типографија и цитати за печатење на wallидни уметности - розово, бело, 20 " x 30 ".

Им се допаѓа и на купувачите..